O firmie

 

homeFirma Ekoton sp. z o.o. powstała z połączenia dwóch firm działających na rynku województwa zachodniopomorskiego od 2003 roku. Doświadczenie, zasoby ludzkie, wykwalifikowana kadra oraz możliwości sprzętowe obu przedsiębiorców zoptymalizowały konkurencyjność firmy, co przyczyniło się do zwiększenia jej możliwości na rynku.

Ekoton sp. z o.o. to profesjonalne świadczenie usług przez wykwalifikowanych pracowników, posiadających kierunkowe wykształcenie. W naszych zasobach posiadamy inżynierów leśnictwa, ochrony środowiska, menadżerów, inspektora BHP, specjalistów w zakresie pielęgnacji zieleni wysokiej i niskiej. Bardzo dużą uwagę przykładamy do zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu wszelkich prac. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, część z nich dysponuje uprawnieniami wysokościowymi i uprawnieniami do obsługi specjalistycznego sprzętu. Dla ciągłego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników, inwestujemy w szkolenia zawodowe, co z kolei systematycznie podnosi ich wiedzę i doświadczenie, a tym samym jakość świadczonych przez nas usług.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie znanych i szanowanych producentów, stosujemy profesjonalne środki chemiczne posiadające wymagane prawem certyfikaty.

Sprawdź naszą ofertę

Zainteresowany naszą ofertą?